חייגו עכשיו 077-4100692
 
 
לקטלוג תכשיטי יהלומים לקטלוג טבעות אירוסין
ממחיר:
עד מחיר:
דף הבית » מאמרים » טבעות אירוסין ישירות מהיצרן

א.ו.ר.י יהלומים - מאמרים

 

 

טבעות אירוסין ישירות מהיצרן

אחד הרגעים החשובים בחייו של כל אדם הוא כאשר אדם מחליט לחיות את חייו עם אהבת חייו. אל הרגע המיוחד הזה מצטרף תכשיט שמסמל את האהבה בין השניים – טבעת אירוסין.

 
כיום ניתן לרכוש מגוון רחב של טבעות אירוסין כאשר לכל טבעת יש את הייחוד שלה ומן הסתם גם את המחיר שלה.
 
טבעת אירוסין ברכישה ישירה
 
אז מה הכוונה בעצם לרכישה ישירה?

ובכן, רכישה ישירה מתכוונת לרכישה מהיצרן. ניתן למצוא מספר מקומות בהם אפשר לבצע רכישה מסוג זה (כמו בבורסה ברמת גן). חשוב להבין שישנן חברות רבות ברחבי הארץ שמאפשרות לרכוש ישירות מהיצרן אך על מנת לדעת פרט חשוב זה יש לברר אודות החברה.
 
מחיר של טבעת אירוסין שנלקחת מהיצרן שונה לגמרי ממחיר של טבעת אירוסין שנרכשת בחנות רגילה. בדרך כלל כאשר מדובר על חברות גדולות הן בעלות נפח ייצור גדול מאוד מה שמאפשר לחברות אלו להשיג חומרי גלם במחירים מאוד נמוכים. חברות אלו בעצם "מדלגות" על המטווחים (הכוונה היא ליוצקים, יצרנים, מלטשים, מתיכים, סוחרים, משבצים, סוכנים, חנויות ורשתות שיווק) ונותנת ללקוח את חומר הגלם הטוב ביותר ובמחיר יצרן.
 
חשוב לזכור שבמידה והרכישה נעשית בצורה לא ישירה, קיימים כל מיני גורמים באותה שרשרת עבודה שחייבים להרוויח (ומכאן גם המחיר הגבוה), כמו לדוגמא: יצרן מודלים שזה מייצר מודלים לתכשיטים, יצרן יהלומים שעובד בליטוש היהלומים שיתאימו למודל בספציפי, יצרן התכשיטים שקונה מיצרן המודלים ומיצרן היהלומים את חומר הגלם ומשבץ אותם יחד, סוכן תכשיטים אשר רוכש את התכשיט מהיצרן ומוכר לחנות והתחנה האחרונה – החנות שמוכרת ללקוח ובשל כך תמיד אבל תמיד רכישת טבעות אירוסין (ובכלל) מהיצרן עצמו תהיה הרבה יותר משתלמת ולעיתים תחסוך ללקוח כ- 60% מעלויות.
 
סקר שוק
 
על מנת לרכוש טבעת אירוסין ממקום הוגן ואמין חשוב שלא למהר לבצע את הרכישה גם אם המחיר מאוד מפתה. קודם כל חשוב לדעת מיהו האדם ממנו רוכשים את הטבעת – האם מדובר באדם אמין? האם אדם זה מוכר כיצרן איכותי ממנו מומלץ לרכוש טבעות אירוסין? האם ניתן להיכנס לרשת האינטרנט ולמצוא המלצות על יצרן זה? האם המחיר שיצרן זה מציע הוא באמת זול בצורה משמעותית מחנויות שמוכרות את אותן הטבעות? על ידי סקר שוק מעמיק ניתן לוודא את כל הפרטים החשובים הנ"ל שיובילו, בסופו של דבר, לרכישה מושכלת, נכונה, יפה ובעיקר – זולה באופן משמעותי במחיר.
 
 
לסיכום
 
חשוב לדעת שאחת החברות המוצלחות ביותר בשוק בכל הנוגע ליבוא יהלומים גולמיים שלאחר מכן משלבים את כל שלבי הייצור היא חברת O.R.I DIAMONDS. מדובר על חברה שמאפשרת ללקוח לעצב את התכשיטים בכלל ואת טבעות האירוסין בפרט בעצמם על פי גודל היהלום. חברת O.R.I DIAMONDS עוסקת בייבוא, שיבוץ וכמובן שגם ליטוש היהלומים ובכך מבטיחה תכשיטים איכותיים ברמה גבוה אחת מעל כולם.
 
יצרן נוסף של טבעות אירוסין היא חברת Semel-Jewelry. חברת סמל היא בוטיק תכשיטים ויהלומים בבורסה, דור שני ליהלומנים העוסקים בייבוא יהלומים כבר מעל 40 שנה ממרכזי הסחר העולמיים בבלגיה, ניו יורק, הונג קונג והודו. בנוסף, סמל תכשיטים עוסקים בעיצוב וייצור תכשיטים וטבעות אירוסין בעיצובים ייחודים וקלאסיים.
 


חזרה
קטלוג מוצרים

מבצע