חייגו עכשיו 077-4100692
 
 
לקטלוג תכשיטי יהלומים לקטלוג טבעות אירוסין
ממחיר:
עד מחיר:
דף הבית » מאמרים » טבעות אירוסין ? מסורת חשובה או טרנד חולף

א.ו.ר.י יהלומים - מאמרים

 

 

טבעות אירוסין ישירות מהיצרן

אחד הרגעים החשובים בחייו של כל אדם הוא כאשר אדם מחליט לחיות את חייו עם אהבת חייו. אל הרגע המיוחד הזה מצטרף תכשיט שמסמל את האהבה בין השניים – טבעת אירוסין.

כיום ניתן לרכוש מגוון רחב של טבעות אירוסין כאשר לכל טבעת יש את הייחוד שלה ומן הסתם גם את המחיר שלה.

ההיסטוריה והמסורת של טבעות אירוסין

בתרבות המערבית של ימינו, אנחנו רגילים לכך שכמעט כל הצעת נישואין מלווה במתן טבעת אירוסין. אנחנו מכירים את זה מכעט מכל סצנה של הצעת נישואין – הגבר כורע על בירכו, שולף מכיסו קופסה ובתוכה מונחת טבעת יהלום מרהיבה ואז נשאלת השאלה הניצחית: "התינשאי לי?".

לרכוש טבעת אירוסין ללא חששות

 אדם שאיננו מבין בתחום התכשיטנות בכלל ובתחום טבעות האירוסין בפרט, יכול ליפול בקלות "בפח" ולמעשה לרכוש טבעת אירוסין מזויפת או לחילופין טבעת עם יהלום שאיננו אמיתי או יהלום שעבר שדרוג/ניקוי. על מנת להימנע ככול שניתן מסיטואציות שהזכרנו לעיל יש לדעת מספר פרטים חשובים שיוכלו להועיל מאוד בעת חיפוש אחר הטבעת האידיאלית.

כיצד להיות מוכנים לרכישת טבעת אירוסין

טבעת אירוסין היא טבעת אשר מסמלת החלטה בין בני הזוג שהבינו שהם מעוניינים לבלות אחד עם השנייה ביחד במשך כל חייהם. עבור כמעט כל הבחורות – מדובר בתכשיט המשמעותי בחייהן.

תכשיטים לשמלות ערב מעוצבות

שמלות ערב הן בין הגורמים השומרים על המראה הקלאסי של אישה. בניגוד לאופנות משתנות וחוזרות, שמלות ערב שומרות על יציבות  ועל קלאסיקה תמידית. הגם שמתווספים להן אלמנטים שונים במשך השנים, העיצוב הכללי שומר על אותם הקווים: הדגשה של קווי מתאר הגוף הנשי היפים וטשטוש של החלקים הפחות נאים.

בחירת טבעת אירוסין שתתאים 100% לבת זוגתך

הרגע בו אנחנו מבינים שבת הזוג שלנו היא האישה שאנחנו רוצים לבלות אתה במשך כל ימי החיים הוא רגע מרגש מאוד ורב עוצמה. כאשר אנחנו מציעים נישואים אנחנו יכולים לחוש התרגשות רבה ופחד שמא נקבל תשובה שלילית. חלק חשוב מכל הצעת נישואים הוא הטבעת שאנחנו מעניקים לבת הזוג שלנו.

תכונות היהלום

תחום היהלומים הוא תחום נרחב מאוד וניתן למצוא בו סוגים שונים של יהלומים שמחירם משתנה על פי מספר פרמטרים. מכיוון שרוב האנשים שמגיעים לרכוש טבעות אירוסין עם יהלומים אינם בקיאים מספיק בנושא אז כיצד יוכלו לדעת הם שאכן המחיר שמבקשים בחנות עבור טבעת אירוסין עם יהלום משקפת את האיכות והיופי שלה?

טבעת אירוסין ? כמה זה יכול לעלות?

לפני שנתחיל לסרוק את מחירי טבעות אירוסין , אם אתה נמצא במאמר הנ"ל, כנראה שהבנת שאתה לא מסוגל ולא רוצה לחיות בלי בת זוגתך ולכן החלטת לעשות את הצעד החשוב ביותר בכל מערכת יחסים ולהתקדם איתה אל עבר חיים משותפים – חתונה, אז מזל טוב. רבים כשמחליטים לרכוש טבעת אירוסין הולכים לאיבוד ולכן רוכשים טבעת מבלי לחשוב ולבדוק את הנושא לעומק וחבל.

יהלומים בטבעות אירוסין

לאחר שזוג מחליט שהוא נועד זה לזו מגיע שלב אפילו קשה ומשמעותי לא פחות – לבחור טבעות אירוסין.
 
ניתן למצוא סוגים שונים ומגוונים של טבעות אירוסין כשהטבעות הפופולאריות ביותר כיום הן טבעות עם יהלומים.

טבעות אירוסין ? מסורת חשובה או טרנד חולף?

רבים שנמצאים בשלבי זוגיות מתקדמים ומחליטים לבסס את הקשר באמצעות חתונה, תוהים בינם לבין עצמם האם טבעות אירוסין זוהי באמת מסורת או שמא בכלל מדובר בטרנד חולף? מהיכן הגיחה אל עולמנו טבעת האירוסין ועוד שאלות נוספות שנשאלות אודות התכשיט הכה משמעותי וסמלי הזה.

קטלוג מוצרים

מבצע