חייגו עכשיו 077-4100692
 
 
לקטלוג תכשיטי יהלומים לקטלוג טבעות אירוסין
ממחיר:
עד מחיר:
דף הבית » מאמרים » כיצד להיות מוכנים לרכישת טבעת אירוסין

א.ו.ר.י יהלומים - מאמרים

 

 

כיצד להיות מוכנים לרכישת טבעת אירוסין

 

טבעת אירוסין היא טבעת אשר מסמלת החלטה בין בני הזוג שהבינו שהם מעוניינים לבלות אחד עם השנייה ביחד במשך כל חייהם. עבור כמעט כל הבחורות – מדובר בתכשיט המשמעותי בחייהן.
 
חשוב לבחור עיצוב שיתאים לאישיותה של הבחורה שמקבלת את הטבעת, כלומר, אם מדובר בבחורה שאיננה חובבת תכשיטים הרי שטבעת גסה ומצועצעת איננה תתאים לה.
 
אז אילו סגנונות עיקריים של טבעות אירוסין ניתן למצוא? ובכן, סגנונות העיצוב העיקריים הם: טבעת אירוסין יהלומים מעוצבת. טבעת זו יכולה לבוא בכל צורה ויכולה להיות בעלת כל עיצוב. מדובר על טבעת מיוחדת. טבעת אירוסין נוספת היא טבעת בסגנון הקלאסי. טבעת זו נקראת גם "טבעת סוליטייר" והיא בעלת יהלום מרכזי אחד. 
 
ניתן, כפי שרבים יודעים, למצוא אינסוף סגנונות עיצובים שרק ממשיכים לגדול בכל יום אך עם זאת, עדיף לבחור בטבעת אירוסין בסגנון הקלאסי מכיוון שטבעת בסגנון הקלאסי לעולם לא יוצאת מהאופנה, מתאימה לכל בגד, לעולם לא נמאסת. עם זאת, למרות שטבעות מעוצבות יוצאות בשלב מסוים מהאופנה ולמרות שהן עולות יותר הן עדיין נחשבות כיפות מאוד, מיוחדות ומתאימות לצו האופנה העכשווי.
 
 
בחירת היהלום של טבעת אירוסין
 
אנשים חושבים שברגע שבחרו סגנון של טבעת אירוסין העבודה מבחינתם נגמרה. ובכן, מדובר בטעות נפוצה. לאחר שבוחרים סגנון של טבעת האירוסין יש לבחור את היהלום שיוצב במרכז הטבעת. כאשר רוכשים טבעת קלאסית, כלומר, "טבעת סוליטייר" בחירת היהלום היא הבחירה הכי משמעותית ביותר משתי סיבות.
 
הסיבה הראשונה היא מכיוון שהיהלום בטבעת הקלאסית הוא מרכזה של הטבעת ובשל כך הטבעת תלויה באיכותו של היהלום, יופיו וגודלו. הסיבה השנייה היא שחלק גדול מתקציב הטבעת מושקע בעצם ביהלום המרכזי שלו. על מנת לבחור יהלום איכותי חשוב לבדוק את הנושא מול אנשי מקצוע שעוסקים ביהלומים שנים רבות ולכן הם בעלי ידע בנושא, לקרוא מאמרים בתחום וכמובן שתמיד מומלץ לשאול אנשים שרכשו בעבר טבעות עם יהלומים האם הם מרוצים מהרכישה.
 
בחירת יהלום לטבעות אירוסין
 
הבחירה ליהלום עבור טבעות אירוסין היא בעלת רעיון מאוד פשוט. על פי חברות רבות הלקוח הוא זה שבוחר את הפרמטרים של היהלום כך שהוא בעצם מרכיב את התכשיט על פי רצונו וטעמו האישי. אם נניח מדובר על לקוח עם תקציב של 5000 ? הוא יוכל לרכוש יהלום קטן (באופן יחסי) שעומד על 0.25 קראט עם ניקיון גבוה מאוד ועם רמות צבע.
 
על ידי שיטה זו כל לקוח יכול להתאים לעצמו יהלום על פי טעמו האישי ועל פי התקציב שלו. הבחירה נעשית בעזרת איש מקצוע שזה מראה ללקוח את האפשרויות השונות שעומדות בפניו. מומלץ לבדוק מהי החנות טרם רוכשים ממנה טבעת אירוסין.
 


חזרה
קטלוג מוצרים

מבצע