חייגו עכשיו 077-4100692
 
 
לקטלוג תכשיטי יהלומים לקטלוג טבעות אירוסין
ממחיר:
עד מחיר:
דף הבית » מאמרים » לרכוש טבעת אירוסין ללא חששות

א.ו.ר.י יהלומים - מאמרים

 

 

לרכוש טבעת אירוסין ללא חששות

רכישה של טבעת למטרת אירוסין היא לא רכישה פשוטה עקב מספר פרמטרים מרכזיים. קודם כל מדובר על רכישה מאוד מרגשת שהרי היא מכריזה על שינוי הסטאטוס בין בני זוג ויש בה אקט סמלי שאומר שבני הזוג מעוניינים לקחת את הקשר שלהם צעד אחד קדימה, להתחייב זה לזו באופן עמוק יותר ולהקים משפחה.
 
כמו כן, מדובר על רכישה יקרה שאיננה בקנה אחד עם משכורת ממוצעת ובשל כך, מכיוון שמדובר על הוצאה כספית גדולה, יש לבצע את הרכישה באופן מושכל. אי אפשר לרוץ ולרכוש את הטבעת הראשונה שרואים וזה בשל העובדה שיכול להיות שהמחיר שמוצע בחנות תכשיטים מסוימת הוא לא המחיר האטרקטיבי ביותר שניתן למצוא בשוק.
 
מעבר לכך, אדם שאיננו מבין בתחום התכשיטנות בכלל ובתחום טבעות האירוסין בפרט, יכול ליפול בקלות "בפח" ולמעשה לרכוש טבעת אירוסין מזויפת או לחילופין טבעת עם יהלום שאיננו אמיתי או יהלום שעבר שדרוג/ניקוי. על מנת להימנע ככול שניתן מסיטואציות שהזכרנו לעיל יש לדעת מספר פרטים חשובים שיוכלו להועיל מאוד בעת חיפוש אחר הטבעת האידיאלית.
 
טבעות אירוסין מעוצבות – כיצד ניתן לזהות זהב מזויף?
 
בדרך כלל הטבעות עצמן למטרות האירוסין הן טבעות שעשויות מזהב (בין אם מדובר על זהב בצבע צהוב ובין אם מדובר על זהב בצבע לבן). המחיר הכולל של הטבעת יכול להיות גבוה בשל עובדה זו ולכן איש איננו רוצה לחוש מרומה ולרכוש טבעת שהזהב שלה מזויף. ככלל חשוב לזכור – לא מומלץ לבצע רכישות כה יוקרתית כמו רכישה של טבעות אירוסין מיוחדות ברשת האינטרנט וזה מכיוון שאין כמו מראה עיניים על מנת לדעת מהו הפריט שאתה קונה והאם הוא שווה את הסכום שהחנות דורשת עליו.
 
הדרך הראשונה לזהות זהב מזויף היא על ידי סימני צבע, כלומר, אם עונדים את הטבעת ומזיעים ולפתע מופיעים כתמים על האצבע הרי שמדובר ללא ספק על זהב מזויף. אפשרות נוספת לבדיקה היא האפשרות בה לוקחים בד מיוחד שמטרתו לנקות תכשיטים יש לשפשף את הטבעת מספר פעמים – במידה והטבעת השאירה כתמים על הבד, הזהב איננו אמיתי.
 
חברה בטוחה – חברה איכותית
 
אחת החברות הבטוחות ביותר בשוק התכשיטים היום בכלל ובשוק טבעות האירוסין בפרט היא חברת: "א.ו.ר.י יהלומים". מדובר על חברה בה ניתן למצוא שפע של סגנונות עיצוב מרהיבים במחירים נוחים. מעבר לכך, מדובר על חברה אמינה ששמה בראש סדר העדיפויות שלה את שביעות רצונו של הלקוח.
 

 חזרה
קטלוג מוצרים

מבצע