חייגו עכשיו 077-4100692
 
 
לקטלוג תכשיטי יהלומים לקטלוג טבעות אירוסין
ממחיר:
עד מחיר:
דף הבית » מאמרים » תכשיטים לשמלות ערב מעוצבות

א.ו.ר.י יהלומים - מאמרים

 

 

תכשיטים לשמלות ערב מעוצבות

שמלות ערב הן בין הגורמים השומרים על המראה הקלאסי של אישה. בניגוד לאופנות משתנות וחוזרות, שמלות ערב שומרות על יציבות  ועל קלאסיקה תמידית. הגם שמתווספים להן אלמנטים שונים במשך השנים, העיצוב הכללי שומר על אותם הקווים: הדגשה של קווי מתאר הגוף הנשי היפים וטשטוש של החלקים הפחות נאים.
שמלות הערב המעוצבות מעניקות תחושה מלכותית ורבת רושם וברוב המקרים הן נשמרות לאירועים מיוחדים. על מנת ליהנות מיופיין וייחודיותן של שמלות הערב חשוב להתאים להן את התכשיטים ההולמים אותן ואלו המדגישים את ההדר הטבעי שלהן.  על מנת להתאים את התכשיטים לעיצוב השמלה יש לקחת בחשבון מספר עקרונות  מובילים.


יצירת חזות אחידה
עיצוב השמלה ומראה התכשיטים צריכים ליצור יחד חזות אחידה. לשם כך רצוי לבחור בתכשיטים המשלימים בסגנונם ובמראם את השמלה. יכולים אלו להיות תכשיטים עדינים המותאמים לשמלה עדינה ומינימליסטית או תכשיטים גדולים ההולמים שמלות מקושטות ועתירות אלמנטים. העקרון הראשי בהתאמת תכשיטים לשמלות ערב הוא יצירת הרמוניה.


בחירה על פי סגנון
בחירת תכשיטים לשמלות ערב יכולה להתבסס על הסגנון של השמלה. לשמלה בסגנון יוקרתי או אצילי ניתן לבחור תכשיטים העשויים אבנים נוצצות. חשוב לשמור על פרופורציה ולא לקחת תכשיטים גדולים או בולטים מדי אלא להעדיף את התכשיטים העדינים והאסתטיים. אלא ישדרו תחכום ואינטלקט יחד עם יוקרה ואצילות.

התאמה לשמלות כפריות
עבור שמלות טבעיות  וכפריות יותר רצוי להתאים עגילים מחומרים טבעיים.  כיום ניתן למצוא באופנה עגילי פסטל ההופכים את המראה להרבה יותר עדין ונעים. עגילי הפסטל מופיעים על דוגמניות וידוענים ומעידים על אופנה חדשה ומראה שונה מכל מה שהכרנו עד כה. ניתן להשתמש בשרשראות ותכשיטים אחרים העשויים חומרים טבעיים ומעניקים מראה כפרי ונעים לעין.

התאמה לשמלות מינימליסטיות
שמלות מינימליסטיות הינן שמלות אליהן ניתן להתאים תכשיטים קטנים וצמודים. העגילים במקרים אלו יהיו צמודים לאוזן וכמו כן השרשראות צריכות להיות קטנות ועדינות. במידה ומדובר בשמלת סטרפלס עדיף לבחור בשרשרת קולר או בשרשרת קטנה הנכנסת בזווית נגדית אל קו הסטרפלס. חשוב ביותר כי התכשיטים לא יגנבו את כל ההצגה מהשמלה אלא ישלימו את המראה הכללי ויתמכו בו. תכשיטים הם קישוט העוטף את שמלות הערב בחן ובזוהר.

השקעה נכונה של זמן
בחירת שמלה והתאמת תכשיטים הן פעולות המצריכות השקעת זמן ואנרגיה. על מנת למצוא את התכשיט האולטימטיבי חשוב ביותר לפנות אל איש מקצוע בתחום המתמצא בסטיילינג אישי. באופן זה ניתן יהיה להתאים את השמלה המושלמת לפי מידות הגוף, האופי והרצונות האישיים. 

במידה ואתה מעוניין בטבעת אירוסין במחיר סביר, דאג לבצע השוואת מחירים לטבעות אירוסין לפני שאתה הולך לרכוש את הטבעת, הדבר יחסוך לך הרבה כסף.
 חזרה
קטלוג מוצרים

מבצע