חייגו עכשיו 077-4100692
 
 
לקטלוג תכשיטי יהלומים לקטלוג טבעות אירוסין
ממחיר:
עד מחיר:
דף הבית » רכישה מהבורסה

א.ו.ר.י יהלומים - רכישה מהבורסה

כולנו יודעים שחשוב מאוד לדעת לקנות נכון, לדעת לקנות בצורה חכמה שתעניק לכם את המקסימום תמורת כספכם, במיוחד כשמדובר על טבעות אירוסין ויהלומים.

 
רוב המוצרים בשוק נמכרים לצרכנים במחירי עתק לעומת מחירם המקורי, כיוון שבכל שלב בו המוצר "עוצר", לפני הגיעו לצרכן, נגזרות עמלות תיווך, אותו דבר קורה גם בענף היהלומים. 
 
ליהלום שלבים רבים עד הגעתו לצורת פאות נוצצות המוכרת לנו, היהלום מגיע כיהלום גולמי ונראה כמו גוש אבן לא אסתטית, את היהלום הגולמי מוכרים למפעלי ליטוש שם הוא מקבל את צורתו היפה ומשם ממשיך ונמכר לסוחרי יהלומים מלוטשים.
 
כבר בשלב הזה מחיר היהלום כמעט ומכפיל את עצמו.
 
לאחר מכן סוחרי היהלומים המלוטשים מוכרים את היהלומים למפעלי תכשיטים שם משבצים את היהלום בתכשיט יהלומים או טבעת אירוסין ומוכרים אותו לחנויות. בסופו של התהליך הלקוחות קונים תכשיט יהלומים פי 3 ממחירו המקורי וזה בגלל עמלות התיווך שנגזרות בכל שלב.
 
אצלנו ב O.R.I DIAMONDS מייבאים יהלומים גולמיים, מלטשים אותם במלטשה פרטית, מעצבים טבעות אירוסין ותכשיטי יהלומים ובסופו של דבר משבצים את היהלומים בתכשיט הנבחר, כלומר, הכל קורה במקום אחד! אין התגלגלות של יהלומים מיד ליד, אין עמלות תיווך ותוכלו לחסוך אלפי שקלים! 
 
כך זה נראה :
 
 
ב O.R.I DIAMONDS תיהנו ממגוון רחב של עיצובים ייחודים, תוכלו לעצב לכם את התכשיט שתמיד רציתם במחירים מנצחים והוגנים! 
קטלוג מוצרים

מבצע